Kredyt dla emerytów i rencistów – informator

Kredyt dla emerytów i rencistów jest jak najbardziej możliwy do zdobycia. Wszystko zależy od kilku ważnych rzeczy, których dowiesz się z tego artykułu.


kredyt samochodowy santander
Jeśli jesteś (pomimo starszego wieku) w bazach dłużników, np. w bazie BIK, BIG czy KRD, to banki na 100% nie przyznają Ci kredytu na auto. To tak tytułem wstępu, ponieważ na próżno szukać szczęścia w bankach, gdy ma się długi. W takim wypadku w grę wchodzą jedynie pożyczki bez BIK KRD BIG, o których więcej również poniżej.

Kredyt dla emerytów i rencistów można przeznaczyć na różne cele, a co za tym idzie różne mogą być to kredyty:

  • kredyt na samochód dla emerytów – na zakup auta,
  • kredyt hipoteczny dla emeryta – na zakup domu/mieszkania,
  • kredyt gotówkowy – na dowolny cel,
  • pożyczka pozabankowa – na dowolny cel.

Zasada w przypadku kredytu na zakup auta jest prosta: im starszy samochód, tych mniejsza szansa na kredyt. Banki zwracają szczególną uwagę na wiek i stan auta. Jeśli chcesz kupić starszy rocznik, w dodatku niegarażowany, to masz małą szansę na kredyt.

kredyt na samochód dla emeryta – wybierz najlepszy wariant

Kredyt na samochód dla emeryta to pierwsza z możliwości, którą warto rozważyć. Rzecz jasna dotyczy jedynie tych, którzy chcą kupić auto i to najlepiej nowe. Jeśli stare, to tylko do 5 – 7 lat. Kredyt na auto dla emerytów to ciekawa opcja na zakup dobrego auta, które posłuży wiele lat.

Santander Kredyt samochodowy – wypełnij wniosek o kredyt i czekaj na decyzję banku.

Jeśli nie wiesz, która oferta kredytu jest najlepsza, możesz skorzystać z pomocy doradcy Bankiera. Wypełnij formularz kontaktowy (imię i nazwisko, nr tel, e-mail) i zaczekaj na telefon od konsultanta, który za darmo przedstawi Ci oferty banków.

Kredyt na auto dla emerytów – o czym warto pamiętać

Kupując nowy samochód, bank na 90% przyzna Ci kredyt. Po prostu nowszy samochód łatwo będzie im sprzedać, gdybyś nie spłacał rat. Dlatego banki nie chcą kredytować starych aut, których nie umieliby potem sprzedać, aby odzyskać pieniądze.

Gdy chcesz kupić auto używane, to jego wiek nie może przekroczyć 6-7 lat, czasami nawet 5. Tak wynika z praktyk bankowych. Dlatego jednym z rozwiązań jest nie branie kredytu samochodowego, ale kredyt gotówkowy. Kredyt gotówkowy możesz wydatkować wedle uznania, czyli między innymi na zakup samochodu. Mimo wszystko kredyt na samochód dla emeryta to ciekawa opcja, mająca niższe oprocentowanie niż kredyt gotówkowy.

Kredyt hipoteczny dla emerytów

Kredyt hipoteczny dla emeryta to szansa na zakup lub budowę domu. Dom na emeryturze to coraz częsta opcja, na którą mogą sobie pozwolić Polacy. Również zakup mieszkania można sfinansować z kredytu hipotecznego. na zakup samochodu to ważny wybór, gdy chcemy płacić mało. Aby dowiedzieć się, jaki kredyt hipoteczny dla emerytów jest obecnie najkorzystniejszy, wypełnij wniosek online do Expandera, i czekaj na telefon od konsultanta. To nic nie kosztuje, a za darmo otrzymasz bezcenną informację!

kredyt hipoteczny dla emerytów

Expander oferuje bezpłatne porównanie pożyczek hipotecznych 20 banków. Udzielana pożyczka przyznawana w oparciu o zabezpieczenie na hipotece nieruchomości klienta, a otrzymana kwota może zostać przeznaczona na dowolny cel.

Kredyt dla emerytów i rencistów

Kredyt gotówkowy dla emerytów i rencistów możesz przeznaczyć na to, co chcesz. Oprocentowanie jest uzależnione od liczby rat, zatem możesz wybrać najlepiej dopasowaną do ciebie opcję.

 

Pożyczka dla emerytów i rencistów

Jeśli posiadasz długi, to nie dostaniesz kredytu w banku. Banki śledzą uważnie i sprawdzają przy każdym jednym razie bazy dłużników, jak BIK KRD BIG. Jeśli należysz do osób, które widnieją w takiej bazie, to korzystnie będzie wziąć kredyt, który bierze się wyłącznie w parabankach. Sprawdź listę parabanków, które udzielają pożyczek dla emerytów. Zobacz, które parabanki nie sprawdzają bazy BIK BIG i KRD, co pomoże osobom, które widnieją w bazie dłużników.

Parabanki Weryfikacja w bazach
BIK KRD BIG ERIF ZBP
Vivus + + + + +
Filarum + + + + +
NetCredit + + + +
VIA SMS + + + +
Wonga + + + +
Łatwy Kredyt + + +
Hapi Pożyczki + + + +
Alfa Kredyt + + +
Wandoo + + +
Ferratum Bank + + + +
SuperGrosz + + + +
CreditStar + + +
Ekassa + +
Szybka Gotówka + +
InCredit + + + +
ExtraPortfel + + +
Smart Pożyczka + +
Ekspres Kasa + +
SMSkredyt + + + +
Polożyczka + +
PandaMoney + + + +
HaloPożyczka + + +
Lendon +/- + + + +
Credit.pl + + + + +
Tani Kredyt + + +
Kredito24 + + +
Money Man + + + + +
Soho Credit + + +
Pożyczka Plus + +
Aasa +/– + + +
Zaplo + + + +
KredytOK +/– + + +
Fellow Finance + + + +
Monedo Now +/– + + +
LoanMe + + + +
Zaliczka.pl + +
Pożyczkomat + + +
Cashsport + + + +
Miloan +/– + + +
Ofin +/– + +
SMS365 +/– + +
Freezl + + +
Super Credit bd. bd. bd. bd. bd.
Credilo + bd. + +
Alegotówka + + + +
TAKTO +/– + + +
Ratka.pl +/– + + +
Ratkomat +/– + + +
Provident +/– + + +
PożyczkaOK + + + +
Profi Credit + + +

 

 

5.00 avg. rating (99% score) - 8 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *