Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

Bank oferuje indywidualne warunki kredytu, dostosowane do biorącego. Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim to okazja do wybudowania domu lub kupna wymarzonego mieszkania.

Warunki

Warunki jakie oferuje bank można uznać za korzystne. Przykładowo biorąc kredyt maksymalnie na 35 lat, możesz spłacać w równych lub malejących ratach. Oprocentowanie jest zmienne lub stałe przez 5 lat. To korzystne rozwiązanie jeśli uważasz, że na rynku stóp procentowych będą jakieś ruchy. ING Bank Śląski sfinansuje do 80% wartości inwestycji.

Co na przeznaczyć kredyt?

Kredyt możesz przeznaczyć na dom, mieszkanie, działkę, remont lub budowę, a także na spłatę kredytów w innych bankach. Oznacza to, że budowa własnych czterech kątów  będzie szybka i bezpieczna. Natomiast ty nie będziesz musiał martwić się, skąd wziąć pieniądze.

Zakup działki również może okazać się korzystny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ceny nieruchomości idą ciągle w górę!

Specjalny kredyt na Ekodom

Bank oferuje również kredyt na dom ekologiczny – Ekokredyt hipoteczny. Często słyszymy o potrzebie ograniczania niskiej emisji. Warto o tym myśleć już na etapie budowy domu. ING Bank Śląski widzi w tym nadzieję na lepsze jutro dla przyszłych pokoleń.

Do kredytu na dom ekologiczny możesz dodatkowo dobrać pakiety ubezpieczeń, z którymi zyskasz bezpieczeństwo i lepsze warunki cenowe kredytu. To atut, którego nie ma żaden inny kredyt hipoteczny!

Plusy dla oszczędzających

Osoby, które nie chcą się zadłużać i chcą szybko spłacić zobowiązanie mogą odetchnąć z ulgą! Bank nie pobiera bowiem prowizji za wcześniejszą spłatę i nadpłatę kredytu. Możesz więc spokojnie spłacać po kilka rat na raz lub zapłacić większą kwotę.

Kolejny atut, zwłaszcza dla osób które np. wzięli kredyt na otwarcie siłowni i zarabiają na siebie w ramach działalności gospodarczej. Jest nim uznawanie przez bank różnych źródeł dochodów. Ileż to razy słyszałeś, że banki promują umowę o pracę, a resztę dochodów traktują po macoszemu? Tutaj jest inaczej. ING Bank Śląski bierze pod uwagę:

  • mianowanie,
  • powołanie,
  • kontrakt menadżerski,
  • działalność gospodarczą,
  • emeryturę,
  • rentę.

Możesz więc spokojnie wziąć kredyt na auto dla swojej spółki z o.o. i nie przejmować się, że bank nie weźmie pod uwagę twoich zarobków z tytułu powołania.

UWAGA! Bank akceptujem nieruchomości rolne z przeznaczeniem mieszkaniowym poniżej 3000 m2. Jeśli masz większą działkę rolną, skontaktuj się z bankiem osobiście.
5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *